K Danovi chodí všechny holky s bujným poprsím a pevným zadečkem. Extravagantní milionář si ale nejvíc oblíbil pět z nich. V posledních měsících se nejvíc ukazuje s roztomilou blogerkou Andreeou Cristinou. Ta se sice tolik nesvléká, ale přesto Dana uchvátila. Dokonce se s ní vyfotil na Valentýna a vzal ji na výlet do skal s přáteli. Že by tady šlo o něco víc než o sex a hanbatá selfíčka?

Pokud má ale Dan zrovna chuť na orgie, nesmí chybět hanbatá Asiatka, která si říká Liverichmedia. Ta se nebojí svléknout a na sociální sítě posílá tak odvážné fotky, jež jsou na hraně se zákazem publikování.

Něžnou krásu zastupuje blondýnka Lindsey Pelas, která má protiklad v černovlasé divošce Mabelynn Capeluj, která se dokonce chlubí šerpou Miss California.

Tak trochu mimo jeho harém je pokerová hráčka Samantha Abernathy. Ta se rozhodně do Danovy náruče nežene, ale když jí nabídne party u bazénu, tak dorazí. Ale rozhodně nechce patřit mezi jeho trofeje. Přesto si ji Dan fotí aspoň zdálky a je vidět, že se mu holka moc líbí.