Přátelé Tomáše Kluse (27) se pozastavují nad průběhem sobotní tajné svatby, kterou prý provázely drobné rozpaky.

Pohodovou akci ve stylu hippie na fotbalovém hřišti za Prahou (přesné místo neuvádíme kvůli konkurenci) Tomášovým kamarádům lehce znechutila jeho nevěsta Tamara, která před děma lety zpěváka přebrala své nejlepší kamarádce a vzápětí s ním otěhotněla.

Výměnou za anonymitu jsme pro vás získali svědectví dvou Tomášových přátel, kteří se svatby účastnili a kteří se bojí Tamary, která prý má na charismatického zpěváka mimořádný vliv: „Všechno řídila Tamara, Tomáš do toho skoro nemohl mluvit. Chtěl to v mírovém duchu, což mu splnila, a to bylo tak všechno. On má hlavu v oblacích a hlavně na seznamu hostů bylo vidět, že Tamara s ním prostě nediskutovala,“ říká první z nich a druhý si po chvilce váhání nebere servítky vůbec:

„Je jejich věc, koho si pozvou na svatbu, která měla být striktně bez médií, a tak na ní nemohlo být několik kámošů, které by tam Tom určitě chtěl. Ale Tamara se prý bála, že by něco vykecali. Přitom bylo všem jasné, že tam nebyli proto, že prostě nemají rádi Tamaru, která dělá ofrky s hvězdičkami šoubyznysu a novináři a nakonec tam pozve modelku Nikol Moravcovou, ze které mají všichni okolo Tomáše tak akorát pr**l. Včetně jeho samotného.“

Pro Nikol (26) muselo být mimořádně složité nic nevykecat. Nakonec si ale stejně neodpustila postnutí fotografie z veselky na Instagram, na kterém je patologicky závislá.

Své dojmy nakonec jeden z našich zdrojů celkem trefně shrnuje: „On ji miluje a my to musíme respektovat. Mělo to styl, bylo to fajn a byla to hlavně jejich svatba, ale na Tomášovi bylo vidět, že kdyby bylo po jeho, někteří lidé, kteří tam překvapivě nebyli, tam určitě jsou a naopak. My mu to všechno přejeme. On je hrozně fixovanej na dcerku, tak holt bude muset od Tamary leccos vydržet.“