Tváří společnosti AAA AUTO, která českému trhu aut z druhé ruky dominuje již 23 let, se tak stala Mahulena Bočanová, Michaela Nosková, Kateřina Kristelová a další úspěšní lidé.

„Jsem ráda, že se naše společnost spojí se všemi těmito úspěšnými lidmi a společně tak budeme moci budovat dobré renomé značky nejen z pohledu počtu prodaných vozů, ale také jako prodejce kvalitních vozů, se kterými jezdí i známé osobnosti českého showbyznysu,“ uvádí Karolína Topolová, generální ředitelka AAA AUTO.

„S Karolínou se znám již dlouho a fandím tomu, jak vede Áčka. Projekt tohoto typu je nový a jsem ráda, že mohu být jeho součástí již od začátku. Mám ráda větší a hlavně bezpečné vozy, se kterými můžu cestovat pohodlně nejen za prací, ale také s mojí Márinkou,“ řekla Mahulena Bočanová, která dnes převzala vůz Kia Sportage a stane se jednou z tváří kampaně AAA AUTO. Ojedinělý projekt v České republice by se měl šířit i do dalších zemí, kde AAA AUTO působí. Na auta gratis se tak mohou těšit i další osobnosti.

K populární herečce Mahuleně Bočanové se připojili i další – finalistka soutěže Česko hledá Superstar a muzikálová zpěvačka Michaela Nosková, moderátorka Kateřina Kristelová, Miss České republiky Lucie Křížková Váchová, fitness trenér a kouč pro osobní rozvoj známý z pořadu „Jste to, co jíte“ David Huf nebo profesionální jachtař David Křížek.

„Prostorný vůz je k mojí práci nezbytný, protože potřebuji na závody přepravovat větší množství jachtařského vybavení. Na druhou stranu je pro mě důležité mít i bezpečný vůz, ve kterém můžu přepravovat i svého syna a manželku bez starostí. S AAA AUTO již pár měsíců spolupracuji a jsem opravdu spokojen,“ dodal David Křížek.