Většina českých celebrit si nenechala v neděli ujít dlouho očekávanou premiéru muzikálu Ples upírů. Nutno podotknout, že hlavně dámské osazenstvo si nechalo pořádně záležet, aby zrovna jejich róby byly naprosto nepřehlédnutelné.

I když nebyl dopředu určený žádný dress code, tak něžné pokolení vychytalo večerní šaty do posledního puntíku. Většina z přítomných dam zvolila černé nebo tmavě rudé róby. Našly se i výjimky jako Jana Doleželová (35), která se rozhodla pro růžovou barvu šatů.

Všechny ovšem měly jedno společné. A to dokonale vražedné dekolty, od kterých přítomní pánové nemohli odtrhnout oči. Mezi nejkrásnější poprsí večera patřil rozhodně dekolt notorické zlatokopky Jany Doleželové, jejíž dokonalá prsa se drala z večerní róby ven.

Miss ČR 2004 má totiž konečně zase důvod k úsměvu. Dlouhou dobu se jí nedařilo klofnout žádného zámožného pána. Ale Jana moc dobře ví, že vyčkávat v rohu jako dravá šelma se zkrátka vyplatí.

V současné době je v pátém měsíci těhotenství s přítelem Davidem Trundou, který korunou rozhodně nesmrdí. Vedle ní předvedla naprosto skvostný dekolt Iva Kubelková (39), která své neposedné poprsí narvala do nádherných červených šatů.

Tak co, má hezčí poprsí modelka a moderátorka Iva Kubelková, která žije s pánem, který by jí mohl dělat dědu, nebo lékárnice ujetá na prachy?