Začneme Petrem Rychlým (50). Ten od začátku soutěže touží zpívat česky a pořádné chlapáky. To se snad podařilo jenom jednou, když se vžil do Pepy Vojtka z Kabátů. Teď ho čeká anglický text a navíc zpěvák, který je synonymem pro slovo gay. Ano, Elton John! To bude podívaná.

Takový David Kraus bude muset naopak pěkně zdrsnět. Předvede se jako zpěvák z německé kapely Rammstein! Originál Till Lindemann je známý nesmlouvavým přístupem na pódiu a pouhými pár gesty si dokáže podmanit tisíce fanoušků. Podaří se to ne tolik výraznému Davidovi?

Snadné to nebude mít ani Adam Mišík, který musí zazpívat Janka Ledeckého. Náročné to bude hlavně proto, že opravdový Janek (53) na něj bude koukat z porotcovského pultíku a hodnotit každou vteřinu jeho vystoupení. Snad je na tom Adam dobře s trémou!

Nejlepší los měl snad Petr Vondráček, který si zkusí rockera Bryana Adamse. Žádný složitý make-up ani divoká přeměna. Prostě dostane do ruky kytaru a pojede!

A jak na tom budou dámy? Nejlepší pohled bude rozhodně na Ivu Pazderkovou. Ta se ukáže jako Nicki Minaj, takže se můžeme těšit na černý make-up a pořádně vycpanou zadnici, boky a prsa! To bude úlet! Kroutění boků musí natrénovat i Anna Fialová, která bude představovat horkokrevnou krásku Jennifer Lopez (46)!

Oblíbená Hanka Holišová z toho tentokrát vyvázla docela v lehce. Zazpívá si kanadskou country a popovou zpěvačku Shaniu Twain. A zbývá nám tu Ivana Chýlková. Ta má taky smůlu na české interprety. V sobotu se stane zpěvačkou ze švédské kapely Rednex. Zpívat bude ale anglicky.

V sobotu to bude pěkně nadupané! Je vidět, že televize chce divákům vynahradit to, o co přišli minulý víkend!