Tato slavná a veleúspěšná modelka není nikdo jiný než Cara Delevingne! V pouhých 21 letech se stala obrovským idolem a miláčkem davů. Její bezprostřednosti a ztřeštěnému chování podlehl i nejvýznamnější muž v oblasti módy Karl Lagerfeld (80).

I když v současnosti patří mezi nejúspěšnější modelky, dřív to tak nevypadalo. Jako malá moc krásou neoplývala a lidé si ji pletli s klukem.

Cara ale vyrostla do krásy a proslavila se hlavně kvůli svému nepřehlédnutelnému obočí, které se díky ní stalo trendem. Spousta modelek i obyčejných dívek ji v tomto následuje. Zamiloval si ji ředitel módního domu Chanel Karl Lagerfeld, který ji obsazuje do všech svých přehlídek. „Miluji Caru, ona je skvělá. S jejíma očima, tělem, svobodomyslností a divokostí není lepší dívky,“ říká o této modelce Lagerfeld.

Cara patří k nejlépe placeným modelkám. Za poslední rok si vydělala téměř 50 milionů dolarů. A i kdyby vůbec nepracovala, rozhodně by neměla do kapsy hluboko. Tato Britka pochází totiž z velmi významné aristokratické rodiny.