Věčná provokatérka Rihanna (26) nejprve šokovala svojí nahotou a otevřeností, stejně jako kdysi Madonna.

U obou jsme si na to už zvykli, i když co se týče babičky Madonny, která rezolutně odmítá stárnout, přestože je v dobré formě, už bychom ji odhalenou rádi vídali co nejméně.

Rihanna, která má slabost pro darebáky, si to může ještě s přehledem dovolit a rozhodně svými sexy snímky internet nešetří.

Loni v zimě se proti ní zvedla vlna nevole, když vody showbyznysu rozbouřila se svými provokativními fotkami na surfu s pořádným jointem v puse.

Interpretka hitu Diamond je svým věčným posouvání hranic známá.

RiRi, jak se zpěvačce přezdívá, si před pár měsíci například vyrazila v průhledné sukni, pod kterou jí byly vidět černé kalhotky. Potom si pod sukni strčila ruku a vyfotila se. Aby celá její akce měla opravdu grády, napsala k fotce „škola zabíjí“.

Svoje prsa už ukázala několikrát, celý svět ví, že má piercing v bradavkách, a díky velké podzimní kauze fappening už byl k vidění také její klín, takže co nového nám může tahle černá perla ještě nabídnout?

Například by se mohla začít soustředit více na hudbu a svoji práci než na věčné vystavování a nastavování svých předností.

Přesvědčte se v galerii, že Rihanna už ukázala opravdu vše.