To není zrovna typická obuv pro běžnou českou důchodkyni. Tou ale herečka Uršula Kluková stoprocentně není. Dáma, která přišla na svět před dvaasedmdesáti lety v Polsku, je skutečně nekonvenční, což dokázala svou verzí kultovních „martensek“, které jako by jí naordinoval sám stylista Filip Vaněk (36)! Show však herečce vzal kamarád Marie Pojkarové (58) a především heterosexuál Bohuš Matuš (40), který na akci veřejně prozradil, že měl v minulosti dvakrát zlomený penis. Nicméně i Uršula má stále co říci!

„Momentálně nedělám nic. A to jakože vůbec nic. A je to skvělé,“ prozradila své sladké tajemství Uršula. „Starám se tak maximálně o svou kočičku a pejska. Dřív jsem měla doma i ptáčky, teď bych si spíše přála malé roztomilé prasátko. Třeba si ho ještě pořídím,“ plánovala umělkyně. „Teda jako lidi jsou taky dobrý, někdy, ale zvířata jsou fakt lepší,“ dodala známá misantropka, která bude svou lásku k lidem na podzim demonstrovat jako porotkyně v soutěži o nej zdravotní sestřičku.

Na finálový večer prý Uršula tentokrát plánuje dorazit za emařku v martenskách až nad kolena a v kabelce si po vzoru Paris Hilton ponese své nové prasátko. Moc se na na tuto náchodskou VIP událost těšíme!