Herečka Nicole Kidman (46) si natolik přála zastavit stáří, až se jí podařilo zastavit jakoukoliv mimiku v obličeji. Kidman sice nedávno prohlásila, že s botoxem skončila, ale během poslední akce, kde se objevila, bylo vidět, že si dopřává omlazující procedury stále v hojné míře. Nebo to prostě v minulosti přehnala a s přibývajícími roky je to víc a víc vidět.

Nikdo nepochybuje o tom, že je Nicole skvělá herečka, ale v posledních letech spíš než její herecké umění zaplňují bulvární stránky časopisů její fotografie, na kterých je zřejmé, jak moc to Nicole přehnala s botoxovými injekcemi. Ještě na začátku roku herečka tvrdila, že žádné výrazné úpravy na sobě nemá, ale potvrdila, že zkoušela botox, ovšem s výsledkem nebyla spokojena.

Na akci s názvem Variety's 5th Annual Power of Women ale bylo jasně vidět, že Kidman se zkrášlujícími procedurami rozhodně neskončila. Během rozhovoru s půvabnou hereckou kolegyní Charlize Theron fotografové zachytili snímek, na kterém je jasně vidět „zamrzlý“ výraz a absence téměř jakékoliv mimiky.

Navíc se o Nicole šušká, že je náladová a někteří kolegové z Hollywoodu ji nemohou vystát. Nejlepšími přáteli se tak nakonec australské hvězdě stanou asi jen botoxové injekce.