Stejně tak jako Jaromír Jágr (44), tak i Vladimír Růžička si našel svou lásku v německém hampejzu u tyče.

Tihle dva pánové toho mají víc společného, než se na první pohled zdá. V obou případech je dělí docela velký věkový rozdíl. Oba pánové se zamilovali do stejného typu žen. Slečny, které nechtěly přijít o svou nastavenou životní úroveň, tak se rozhodly pro povolání striptérky. Řekněme si na rovinu, jako prodavačky by si jistě nemohly dovolit exotické dovolené a značkové oblečení, na které jsou obě zvyklé.

A v posledním bodě jsou si slečny podobné jako vejce vejci. Obě dvě krasotinky se snaží přetvořit své známé a vlivné muže k obrazu svému. A jak je známo, tak zamilovaní muži s krizí středního věku v patách si nechají líbit téměř vše. Samozřejmě tohle prapodivné manipulování se nelíbí hrdým Čechům.

Veronika Kopřivová hýří kolem Jaromíra Jágra infantilností, jak se jen dá, a psí filtry jsou už nejspíše jejich denní rutinou. Kdežto María Paulina nasazuje laťku o něco výš. Moc dobře si je vědoma toho, že Vladimír už není nejmladší. Konto má ale dostatečně nabité, takže nějaká vráska a šedivý vlas se lehce ztratí. Ovšem čím déle jsou spolu, tím více si to tanečnice uvědomuje. A tak pomalými krůčky začala dělat z Vladimíra jeho mladší verzi.

Ještě nedávno byl Růžička elegantní pán v letech, který moc dobře věděl, že hrát si na mladého třicátníka nemá cenu. Přestože mu je přes padesát, tak se uměl vždy vybraně a decentně obléct, aby nikde nevzbuzoval nemístné ohlasy. S žádnými kosmetickými přípravky to nepřeháněl a bral se takový, jakým byl. A přesně za takového přirozeného elegána ho považoval zbytek národa.

Jenomže teď přišla velká změna. Vladimír Růžička se začíná pod rukama své přítelkyně měnit. Pryč jsou doby, kdy nosil nálepku švihák v letech. Nyní vypadá jako vyžilý Albánec z tržnice. Evidentně navštěvuje solární studia, protože jak je známo, opálená pleť nejenom zeštíhluje, ale dělá člověka mírně mladším. Ovšem pouze do určité doby. Za chvíli bude Vladimír vypadat se svou svraštělou, přesolárkovanou kůží spíš na sedmdesát.

Aby toho nebylo málo, tak v poslední době volí jemně řečeno velmi zajímavé doplňky. Jeho krk zdobí zlaté řetězy, které budí dojem, že si je Vladimír právě vystřelil na pouti. K dokonalému vzhledu si ještě nageluje vlasy jako za dob Backstreet Boys a dílo zkázy je dokonáno.

Vladimíre, jen tak dál a budete dokonalá kolotočářská rodina.