1. Mycí gel Calendula deep cleansing foaming face wash Kiehl's a čisticí kartáček Clarisonic

Kdo z vás občas zabrousí na můj blog Mystic Lipstick, kde se kosmetice věnuji podstatně detailně i formou videí https://www.youtube.com/watch?…, dobře ví, že čisticí kartáček Clarisonic opěvuju od začátku, co jsem se do recenzí produktů vrhla. Ano, je to dražší investice, cca okolo 5000 korun, ale mám ho přes dva roky a není den, co bych ho nepoužila.

Mycí gel mám aktuálně od Kiehlsu, americké kosmetiky, která má dlouholetou tradici, a přestože u nás není zatím až tak masivně rozšířená, já osobně ji považuju za jednu z top záležitostí v péči o pleť.

2. Tonikum od Eisenberg /Balancing lotion/

Tonikem každé ráno i večer pleť dočišťuji, klasika. V tomto období testuju lahvičku od Eisenberga, která je pro kombinovanou až mastnější pleť. Vyrovnává balanc pleti a má zklidňující účinky. Eisenberg jsem dlouho neprávem ignorovala, mají ho v Sephoře, a já ho měla zafixovaný jako kvalitu pro starší dámy, které se chtějí opečovávat. Omyl. Tahle kosmetika je pro kohokoliv, kdo chce luxus a jasně viditelné výsledky. Mám od nich ještě „hubnoucí“ krém, tzv. shaper, který má pomoci vytvarovat tělo (až tohle nějaký krém zvládne, bude to právem na Nobelovku!), ale podobné typy zlepšováků a můj pohled na ně probereme někdy jindy:-).

3. Krém od Reviderm Skintelligence

Novinka. Fluid proti stárnutí vlivem slunečního záření a proti volným radikálům. Reviderm je pro mě vůbec zajímavou kosmetikou, kterou teď hodně zkoumám. Na českém trhu poměrně nováček. Speciálně u dekorativky mají geniální design a jejich vychytávky stojí stopro za vaši pozornost.

4. Top krém Million Dollar moisturiser od Lush

Už jsem ho v některém z minulých okýnek zaměřených na kosmetiku řešila a chválila. Lush vás vždycky přenese do dětského světa plného barev, vůní, atypických tvarů a komiksových bublin. Všechny jejich produkty jsou šetrné, vegetariánské a zábavné. Million Dollar obsahuje med, bambucké máslo a jojobový olej. Vaše pleť se doslova napije vody, protože hydratuje skvěle. Mě na něm ještě baví rozjasňující film, který dodá obličeji nádech svěžesti, a určitě i vysoký faktor 30, díky kterému máte ochranu před sluncem v tomto období zajištěnou.

Sonda do mé každodenní péče je u konce. Za pár týdnů si opět probereme něco z tajů ženské krásy. Do té doby můžete sledovat můj Instagram, kde často postuju výsledky svého testování, a najdete mě pod: kristelova.ka­terina. Haters ať si teď dají panáka a na své věrné stalkery se těším u Posh světa zase příští týden!