"Má ho velkého a je opravdu šikovný. Moje krevní skupina, vyhovovali jsme si. A to já se nebráním ničemu, jakýmkoliv praktikám,“ rozpovídala se Silvie Řeháková pro Blesk.cz.

Tomáš Řepka (42) okamžitě uvedl, že je to nesmysl a že se bude bránit soudní cestou.

„Dnešním dnem všechna vyjádření slečny Řehákové předávám právnímu zástupci a budu se hájit soudně. Nebo je fakt v této republice možné, že si kdokoli odkudkoli přijde a lže celému národu a nikdo se nad realitou ani nepozastaví? Podívejte se na její slavnou minulost. Ta snad vyjadřuje více pravdy než její slova. Ačkoli s Vlaďkou žijeme odděleně, pojí nás děti i rodina, která bude fungovat i přes tento mediální humbuk,“ uvedl Řepka na Facebooku.

Jenže Řeháková začala na sociální síť posílat fotky, které jsou prý z Řepkova domu. A také uvedla, že byla s Řepkou i na Štědrý den, prý zašli do jednoho podniku v Dejvicích. Řeháková na Facebooku uvedla, že to může dosvědčit taxikář, který je vezl. Navíc prý má další důkazy v telefonu!

„Bylo mi trapné to sem dávat, ale nenechám se osočovat, že lžu. A zprávy od Toma ještě nebudu dávat, protože by přišel přinejmenším o hodně fanoušků. A to nechci, protože v jádru je to dobrej chlap,“ dodala Silvie. Takže to vypadá, že nějaké karty v rukávu si ještě schovala.