Reality show Výměna manželek je letos pořádné peklo. Sotva jsme se vzpamatovali z toho, že mezi námi žijí špindíry, které si zuby nečistí a raději polykají ibuprofeny, objevila se na scéně alkoholička Gábina.

Přijela do rodiny gamblera Přemka. Mluvila sprostě, chlastala všechno, co smrdělo lihem, a ve finále Přemka obvinila ze sexuálního obtěžování.

Ve Výměně manželek se předvedla jako ten typ ženské, co se opije, pak ohmatává chlapy na baru, druhý den je jí blbě, nic si nepamatuje a obviňuje všechny lidi kolem, že jí ubližovali.

Nechutná ženská, závislá na chlastu, dokonce vyjela po Přemkovi, že jí sebral peníze a naházel je do automatů.

Gábinka prostě měla nakročeno k tomu zřítit se do propasti, ze které se ženy jejího věku a smýšlení hrabou hodně špatně.

Dnes ale říká, že se vzpamatovala a že už téměř nepije. Že dokázala přestat sama silou vůle. Že jí Výměna manželek pomohla.

„Manžel mi řekl, abych to omezila, že se ničím, přidaly se děti a já zjistila, že už mě to vlastně nebaví. Přestala jsem pít ze dne na den,“ uvedla Gábina na stránkách TN.cz.

Hezké je, že po Výměně do sebe údajně šel i Přemek. Jeho partnerka Miluše chtěla, aby pochopil, že mít stálou práci je důležité. Přemek si ji po Výměně skutečně našel, a dokonce se prý vyhýbá i automatům.