Natáčení čtvrtého Kameňáku je v plném proudu a tiskové materiály, které se dostávají ven, umějí překvapit.

Nás nejvíc pobavil snímek, na kterém Jiří Pomeje laškuje s justiční stráží, byť to není ani půl roku, co se klepal, že půjde „do tepláků“. Za poškozování věřitele nakonec dostal „jen“ dvouletou podmínku a teď si s justicí stejně srovnává účty. A nejen s ní, radost z něj bude mít i policie, v Kameňáku si totiž nechal napsat na tělo roli dealera marihuany, který se s tím fakt nemaže.

Hovoří producent Pavel Pásek, mimochodem další aktér inkriminované fotografie: „Jirka hraje pěstitele konopí, které zalévá modrým pramenem a to dostává zvláštní účinky. Ten film, to je ksicht na ksicht, je v tom hodně celebrit, ale tahle role byla na jeho přání od začátku jeho,“ směje se bezskrupulózní Pásek, který se nijak netají ambicemi: „Čekám astronomické tržby a nebojím se. Vrazil jsem do toho prachy, protože tomu filmu věřím a já mám na tyhle věci čuch. Peníze mi nesmrdí, určitě to dopadne dobře, cítím to už z toho, co vidím na place, kde vládne neskutečná pr**l.“

Kameňák má jít do kin v říjnu. Konkurovat mu původně měly druhé Babovřesky, které se točí souběžně, ale ty nakonec čeká premiéra až příští rok na jaře. Náhoda to není. Brzy již více na eXtra.cz.