Shia LaBeouf (28) je americká polozapomenutá hvězdička, jehož si budou diváci maximálně tak pamatovat z filmů Transformers a Nymfomanka a pak taky proto, že mu nedávno hráblo a začal chodit s pytlem na hlavě po venku.

Trpí totiž jakýmsi slavomanským komplexem, kdy o sobě tvrdí, že není slavný, přičemž je, a aby dokázal svou kreativitu, nechal se zavřít před nedávnem do jakési galerie i s tím pytlem na hlavu, kde se píše Už nejsem slavný, seděl na zemi a umělecky se realizoval tím, že tam seděl a mlčel.

Kouzlo celého toho umění tkvělo v tom, že za ním a jeho pytlem (to je narážka na další děj) mohl kdokoliv přijít a sedět tam a mlčet s ním. Když Shia po několika dnech z galerie vyšel a zjistil, že to nikoho neohromilo a všichni z něj mají srandu, přišel s další peckou.

Tvrdí, že ho tam během jeho vystavování se znásilnila cizí žena. To se občas stane, že žena agresorka dostane nebohého muže, ale Shia tomu nasadil fakt korunu, když popisoval detaily celého hrůzného činu. Ta paní přišla i se svým přítelem, kterého nechala stát venku, Shiu svlékla z oblečení a pak na něj nasedla, znásilňovala ho a nechala ho tam ležet se staženými kalhotami a s bezvládným pytlem. Ne tím papírovým, samozřejmě. Nebohý herec se teď cítí ponížen a pošpiněn a rád by, aby se o jeho utrpení mluvilo a vznikla tak osvěta.

Zatím tedy vznikly jenom strašné hejty. Jeho kolegové ho za tyhle výroky odsoudili a britský slavný moderátor Piers Morgan o něm řekl, že je špína a uráží všechny skutečné oběti znásilnění. Proč? Tak předně historce nikdo nevěří a je k tomu důvod. V galerii jsou kamery a ochranka by to určitě viděla, minimálně by to bylo na záznamu. Za další nedokážeme si úplně reálně představit, že by k nám někdo přišel a začal nás znásilňovat a my na to nic. Budeme tam sedět dál a trpět, nehledě na to, že ta násilnická žena si musela Shiu nějak „připravit“, aby se to tedy povedlo.

Ale to není žádná ostuda, když na tom nejste psychicky úplně dobře, svěřit se do rukou psychiatra a začít na sobě pracovat. Naopak! Je to ukázka velké osobní síly, Shio!