Běženci si pořád myslí, že to, co je v jejich zemi normální, je normální i v Evropě. Ale není! Do německých historických lázní ve Zwickau už mají běženci absolutní zákaz. Po tom, co kamery natočily masturbující skupinku migrantů, vydalo vedení lázní definitivní rozhodnutí.

„Jeden ze žadatelů o azyl onanoval ve vířivce a ejakuloval přímo do vody. Všechno zachytily bezpečnostní kamery,“ říká Rainer Kallweit z lázní. Běženec byl ihned z lázní vyhozen. Za chvíli se ale vrátil zpět se svými kamarády, všichni si vlezli do vířivky a začali si fotit selfie. O den dříve tady skupinka cizinců zase obtěžovala ženy v sauně.

Všichni pachatelé byli zadrženi, už jsou ale zase zpátky na svobodě. Těchto případů je ale mnohem víc. Další lázně hlásí problémy s uprchlíky. Ať už se jedná o masturbaci, osahávání, napadání žen v dámských šatnách, či pokusy o znásilnění.

Do lázní už se nepodívají ani uprchlíci v Bornheimu nedaleko Kolína nad Rýnem. Syřan tam totiž obtěžoval ženu a v Mnichově zase syrští chlapci osahávali dvě školačky.