Nakonec do ní lékaři nalili velké množství mléka, což smrtelný účinek léků naštěstí přerušilo a Bílá přežila. „Měla jsem problémy, nebylo mi psychicky dobře, ale dobré je to už,“ řekla zpěvačka Aha! s tím, že začala opět zkoušet s kapelou a všichni se na ni mají brzy podívat.

Jenomže není tohle opět touha po pozornosti? Když Ivana Chýlková zpívala v show Tvoje tvář má známý hlas píseň od Bílé s názvem Paš o Paňori, tak se zpěvačka kasala, že bude Novu kvůli tomu žalovat. „Chci milion, ukradli mi písničku a ještě mě zostudili! A já peníze potřebuju, podívejte se, jak strašně žiju,“ smutní zpěvačka, která mohla vyprodávat světové sály, ale žije v ubytovně v Rokycanech.

Televize měla ale práva samozřejmě podchycena a žádná žaloba se konat nemohla. Podrobnosti celé kauzy najdete ZDE.

Věře Bílé se snaží dávat šanci lidé, kteří si jejího umění stále váží. Jenomže se to moc nevyplácí. Nedávno server Super.cz upozornil na křest videoklipu Jarka Šimka, kam byla zpěvačka pozvaná. Ale i když se za kmotrovství klipu neplatí, tak u Věry Bílé to bylo jinak. „Nehodí se o tom mluvit, jsem moc rád, že Věra přijela a klip mi pokřtila. Je pravda, že vím, v jaké je finanční situaci, tak jsem jí přilepšil, ale nestojí to za řeč,“ řekl muzikant stránkám.

Jenomže ani 7000 nestačilo a Věra Bílá měla chodit po večírku a vybírat peníze od ostatních hostů! Navíc si pak nechala zabalit z rautu občerstvení pro 50 lidí a odešla.

Do špatné finanční situace se dostala sama. Jejímu stavu nepřidala ani smrt manžela a adoptivního syna. Dnes talentovaná zpěvačka skončila na ubytovně a peníze bere z dávek. Za rozhovor i svou přítomnost si nechává platit. Proto by se někteří mohli domnívat, že za jejím demonstrativním pokusem o sebevraždu stojí touha po pozornosti.