Je až neskutečné, jak se arogantní floutek, kterému alkohol nebyl cizí, změnil k nepoznání. Najednou se u něj začaly objevovat takové vlastnosti, jako je pokora či obrovská píle, které Leoš Mareš (39) znal snad jen ze slovníku.

Jenže najednou se z něj stal jiný člověk, který se mejdanům obloukem vyhýbal, potil krev při trénincích, poctivě dřel. Bohužel zbytečně. V sobotu ho diváci poslali ze StarDance domů. Těžce to nenesl jen moderátor a jeho blízcí, ale i jeho fandové. Na Facebooku se rozjela obrovská konverzace nad vyhazovem Mareše z parketu.

„Ten člověk ukázal, že umí přijmout pokoru. Ten člověk dřel, protože tanec je obrovská dřina. Tímto večerem pro mě tato skončila,“ napsal jeden z obdivovatelů Leošova tanečního umu.

„Leoš s Katarínou by měli dostat výjimku, nějakou možnost divoké karty, která by je vrátila zpět do hry na základě ohlasů a nespokojenosti diváků tady na fb, protože pouze to by bylo to jediné férové řešení. Je to velká škoda, že už je neuvidíme tančit,“ pokračovala ve stěžování slečna, která nechápe pak celé hlasování soutěže.

A není jediná, která se podivuje nad tím, proč v soutěži zůstal Lukáš Pavlásek, který z toho všeho má jen obrovskou srandu, u tance vypadá, jako kdyby dostal epileptický záchvat. Ale ti, co opravdu dřou, tak vypadávají jeden za druhým.

Jestli vyhraje „Tydýt“, tak snad kvůli tomu nastane revoluce, s tím se podle ohlasů diváci rozhodně nesmíří. Tohle ale musí Leoše aspoň trochu hřát u srdce, že za ním tolik lidí stojí. Hlavně aby mu ta píle a zdravý životní styl vydržely co nejdéle…