V třebíčském krematoriu skončil před dvěma hodinami pohřeb Lukáše H. z Dolních Vilémovic, posledního českého ubodaného loňského roku.

Po barové potyčce ho v noci na 31. 12. bodl dranžírákem frontman tehdy ještě neznámé kapely Masový Wrazi Marek Teplý z Třebíče.

Pohřbu se za překvapivé absence zpěváka Jana Bendiga a jeho lžisnoubence Lukáše Rejmona zúčastnilo na 150 přátel zesnulého, který byl podle mnohých zcela bezkonfliktní povahy, což je v ostrém rozporu s konstatováním Rosti Kováře, advokáta Masového Wraha Teplého, který dnes zdůvodnil, proč bude požadovat stíhání za ublížení na zdraví s následkem smrti a ne za vraždu.

Obžalovaný byl prý později zesnulým napaden, shozen z barové stoličky a urážen, třiceticentime­trovým dranžírákem se prý jen „nešťastně ohnal“ a vůbec to prý nebylo tak horké, jak to vypadá.

Teplý bručí v brněnské vazební věznici a může jen litovat, že není u toho, když o něm píše britský tisk Daily Mail a Mirror, který mu sice omylem připsal smrt někoho jiného, ale jinak slušná reklama.

Songy Masových Wrahů mezitím trhají počítadla na YouTube a kapelu čeká slušné dilema, zda pokračovat dál a zbohatnout, nebo počkat šestnáct let, až řezníka z Třebíče pustí z lochu.