Tak tohle asi zas tak moc srdíčková romance nebude! V zatím posledním dílu reality show Farmář hledá ženu dopadlo všechno jinak, než nažhavení diváci této televizní seznamky očekávali. Na domluvený společný víkend v Praze s vášnivým Hassanem sice koňařka Zuzana Poláková samozřejmě dojela a dokonce byla poprvé v historii svého účinkování v této show namalovaná a zamaskovala si pigment pod nosem, který tvořil zdání hezky pěstěného kníru, ale k sexu bohužel nedošlo.

Produkce zajistila párečku ve složení koňařka – uhrančivý Turek milenecké apartmá v luxusním hotelu. Tam si spolu dali skleničku šampaňského a vyšli si na večeři. Ale v tom přišel kámen úrazu! „Na jaký straně postele spíš?“ otázala se s jasnou narážkou na nadcházející noc svého vysněného nápadníka Zuzka. „Nepovažuju za nutné, abychom spolu trávili noc,“ dal jí jasně najevo svůj postoj k věci exotický švihák, který farmářce několik týdnů oblboval hlavu. „Jsem rád za šanci, že jsem ji mohl poznat,“ dodal nápadník, což v překladu znamenalo, že je rád, že díky Polákové dostal možnost zašaškovat si v televizi.

Nakonec se tedy ukázalo, že Hassan byl zřejmě jen prachsprostý, byť vtipný a šarmantní exhibicionista, něco jako v minulosti „sňatkový podvodník,“ který se chtěl na ideálech a snech nebohé osamělé farmářky Zuzany pouze přiživit. A to není hezké, Hassane! Považ, co bude, až nějaká kočka jednou využije podobným způsobem tebe?