Iveta Bartošová (47) absolvovala před pár dny svoje první letošní vystoupení, které se konalo v Karlových Varech. Zpěvačka se podle deníku Blesk celou dobu potácela, špatně artikulovala a při sestupu z pódia ji prý museli podpírat. Na první pohled to mohlo vypadat, že se zpěvačka opět uchýlila k alkoholu, ale realita je jiná.

Zpěvačka totiž na začátku nového roku absolvovala náročnou zubní operaci, která se neustále hojí. Iveta tak musí brát silné léky proti bolesti, po kterých je unavenější a hůř se soustředí. „Doktoři Ivetě záměrně neřekli, že se to bude hojit tak dlouho, protože věděli, že by z toho couvla,“ řekl nám jeden z blízkých přátel Ivety. Zpěvačce zubaři nahrazovali část čelistní kosti, muselo se čekat, až se zahojí dáseň, která byla odkryta, teď je třeba doufat, že vše bude srůstat bez komplikací, aby nemuselo dojít k dalším operacím. Nové zuby budou Ivetě nasazovat zřejmě až za další tři měsíce.

Jenže Bartošová už měla dopředu nasmlouvaná vystoupení, a protože nechtěla svoje fanoušky zradit, svoje závazky nezrušila a i přes potíže se zuby vystoupila. „Iveta nemůže jíst pevnou stravu, tvář ji stále bolí, dokonce tam má modřinu,“ uvedl dále náš zdroj. Zpěvačka tak musela v Karlových Varech kvůli špatné artikulaci zpívat na playback. Jednomu z fanoušků zpěvačky, který byl na vystoupení, se nelíbilo, že to při odchodu z pódia mohlo vypadat, jakože se Iveta neudrží na nohou. „Nebyly tam schody, ale jenom nestabilní plastové přepravky. Dokážete si představit po tomhle sejít a nespadnout?!“ rozčílil se fanoušek Bartošové, který se nám svěřil v redakčním emailu.

Je jasné, že takovýchto akcí ještě proběhne více, protože Iveta své závazky rušit nebude, na druhou stranu se zase vzhledem k minulosti podobným narážkám nemůže divit.