Obě dvě pocházejí z Irska, mají dvacet šest let a svým vzhledem si snad už ani nemůžou být podobnější. Dokonce sdílejí stejný typ humoru a jsou stejné povahy. Jak ale ukázal DNA test, který sahá až do doby před dvaceti tisíci lety, nemají společného ani jednoho předka!

Řeč je o Niamh Geaney a Irene Adams, které se našly díky stránce Twin Strangers. Za jejím založením stojí právě Niamh. Její nalezení Irene ovšem není jediná kuriozita. Ještě před ní žena díky webu totiž našla další dvě dvojnice!

První, Karen Branigan, žije jen hodinu od místa jejího bydliště, druhá, Luisa Guizzardi, je z Itálie. A všechny jsou jí opět neskutečně podobné.

I když se to může jevit jako malý zázrak, Niamh věří teorii, že každý máme na světě sedm dvojníků.

„Objevila jsem tři úžasné ženy, o kterých jsem dřív ani nevěděla, že existují, a dostala jsem šanci poznat, zda jsou naše životy stejné, či odlišné. Ten proces zjišťování, co všechno spolu máme společného, je fascinující. Když jsem našla už tolik dvojnic, rozhodně si myslím, že je možné najít další čtyři. To by byla ta nejúžasnější věc, stejně jako celkem strašidelná a bláznivá.“