Současná přítelkyně Jaromíra Jágra tvrdila, že do strip klubu ji dohnal hlad. Uvedla, že neměla ani na jídlo, tak musela ve striptýzovém klubu ukazovat prsa. Jenže Veronika má také obchod na Facebooku, který pojmenovala Oblečse.cz. Což je tedy vtipné jméno, když si uvědomíme, jakou tahle holka má minulost.

V posledním velkém rozhovoru, který Kopřivová dala Blesku, uvedla, že momentálně nepracuje, že ji živí Jarda. Co tedy to podivné kšeftování s hadříky? To není práce, to je jen koníček? Kolik to tak nese? A jaký je vlastně původ zboží? Veronice Kopřivové jsme zaslali žádost o vyjádření a čekáme, co nám k obchůdku sdělí.

Také jsme hledali, kde je vlastně obchodní značka Oblečse.cz registrována. Zatím jsme to nenašli. Určitě i tohle ale lze vysvětlit. Veronika na svém Facebooku uvedla, že věci vozí z Polska, Slovenska a Německa. Tenhle byznys jela na plné pecky, než klofla Jardu. Do té doby značku Oblečse.cz propagovala, jak to jen šlo.

Nyní je ticho po pěšině. Veronika jen uvedla, že prodej je dočasně pozastaven. Takže se zdá, že momentálně ji Jágr živí lépe než hadříky ze sekáče.

Pokud by to s Jardou nakonec nevyšlo, tak se může k facebookovému sekáči vrátit. Sama zatím funguje jako hlavní prodavačka, majitelka i jediná modelka společnosti Oblečse.cz. Zatím tento obchod na Facebooku sleduje jen něco málo přes 3 tisíce lidí. Ale až všichni zjistí, že si mohou koupit halenku od Jágrovy holky, tak se zákazníci jen pohrnou.