Pokud se podíváme na nevěrné chování konkrétně Čechů, zjistíme, že jim nedělá sebemenší problém partnerce zahnout. Možná je pronásleduje špatné svědomí u první záletné situace, ale u všech dalších jsou to pro ně už obnošené šaty, ve kterých umí chodit. Pokud si tedy stále vybíráte toho pravého nebo tu pravou, zavítejte radši do jiných zemí, kde je věrnost na vyšším stupni než u nás.

Je to smutné, ale držíme si nechvalné prvenství v procentu nevěr. Jak už jsme zmínili, málokterý pár nemá zkušenosti s nevěrou. Někteří situaci ustojí, někdo dokonce tvrdí, že se nevěrou jejich vztah vylepší, a někdo to štěstí nemá a odchází z nepovedeného vztahu.

Asi pro vás nebude žádným překvapením, že věřící lidé jsou věrnější, a tak pokud už si chcete vzít Čecha, donuťte ho, ať vstoupí do církve. Procento nevěry se nám alespoň o trochu zmenší, protože kdo z nás by se pak chtěl zpovídat Bohu.

Poslední věcí, na kterou si dávejte pozor, je, z jaké branže váš vyvolený nebo vaše vyvolená pochází. Mediálně známí a uznávaní lidé mají k nevěrnému chování mnohem větší příležitosti, kterým většinou podlehnou.

Pokud vás zajímá, jak je to s porovnáním nevěrných žen a nevěrných mužů, bohužel se nám to nepodařilo zjistit. Co se nám ovšem podařilo zjistit, je fakt, že ženy odpouštějí nevěru snáze než muži, takže pokud končí vztah kvůli nevěře, s největší pravděpodobností ho ukončil muž.