Věhlas současného českého videoklipu se konečně dostal až za hranice běžného světa, tedy rovnou do prostředí Matrixu. A nemohl za to nikdo jiný než titánka tuzemské alternativní scény Marie Pojkarová (58) se svým „přicmrndávačem“ Bohušem Matušem (40), se kterým nedávno natočila hanbatý klip, kde mu jej honí. Klip se jmenuje Láska je nádherná a je tak nádherný, že po týdnu, kdy se blažil na výsluní YouTube zájmu, nechal Bohuš Matuš z veřejného popisku oficiálně stáhnout své jméno.

Jestli byl ale někdo z počinu skutečně nadšen, byl to mýtický Morpheus, který přímo do něj vyslal svého žáka Nea. Keanu Reeves se tak vzápětí ocitnul v realitě, proti níž jsou i scény z Matrixu docela slabé kafe. „Matrix, iluzorní svět stvořený k šikanování palubního blbečka Nea, byl nenávratně poškozen, protože Morpheus jednoduše neví kdy přestat…,“ říkají tvůrci videa, kteří si říkají KOKOPYTICA a my jim k naší radosti musíme dát za pravdu.

„Stačí! Pusť mě ven!“ vykřikne po chvíli na italské pláži s Marií Pojkarovou Neo a snaží se ze zvláštního prostředí diskutovaného videoklipu dostat urychleně pryč. To se mu ale nepovede, protože velký Morpheus v podání herce Laurence Fishburneho jej vzápětí škodolibě uvrhne přímo do devadesátých let a zpět do přítomnosti sexuálně drážděného Bohuše Matuše. Jak tohle celé dopadne? Sledujte výše ve videu, které je už teď skutečným „trhákem“!