Playmate Petra Palusková je rozhodně jednou z nejvýraznějších soutěžících reality show Robinsonův ostrov. I když jí někteří spoluhráči nemohou přijít stále na chuť a značné části z nich leze pěkně na nervy, tak fanouškovskou základnu má docela dost velkou. Alespoň co se týče pánů.

Petra možná v soutěži působí jako zmatené kuře, které se o sebe nedokáže postarat, ale v reálném životě je to pěkná rajda. Nedávno jsme vám ukazovali pěkně peprné fotky, na kterých se blonďatá krasavice předvedla jako hodně drsná domina.

Většina lidí tuhle vnadnou krasavici kritizuje, že je úplně hloupá. A je fakt, že Petra v reality show sem tam hodně perlí a hází naprosto neskutečné hlášky. Ovšem už dříve takovým lidem vzkázala, že určitě není tak hloupá, jak vypadá.

Nejvíce ze všeho miluje malování a evidentně je jejím vzorem Marilyn Monroe. Playmate poodkryla kousek svého soukromí, kde je vidět, že blonďatý sexsymbol je zdrojem jejích inspirací. Dokonce Petra zašla tak daleko a vyfotila se v pěkně odvážné sexy póze, kde si zahrála právě na svou oblíbenkyni. Co říkáte na výsledek?

Petře držíme palce, i když svůj tip na vítěze máme. Pokud ho nechcete znát, tak ZDE raději neklikejte!