Petra Kvitová prožívá jeden z nejhorších roků své profesionální kariéry, přesto se směje a je úplně v pohodě. Proč? Protože tenis je na druhé koleji, úsměv na tváři jí vykouzlila zamilovanost. Petra po boku svého partnera Radka Meidla kvete. Ti, kdo chtějí, aby hrála tenis, jsou z toho ale na palici.

Proto také Kvitová rychle zametla s trenérem Davidem Kotyzou. Chlap, který stojí za jejími úspěchy, totiž chtěl, aby Petra trénovala. Ona ale kouká jiným směrem, než je kurt. Tak bylo logické, že spolupráce nemůže klapat. A nakonec také Kotyza dostal kopačky.

Petra Kvitová a její přítel chystají svatbu. A po svatbě se většině párů rodí děti. A když má maminka těhotenské bříško, tak to na zápolení ve Wimbledonu moc nevypadá.

Meidl už Petru oficiálně požádal o ruku. A ona o tom nadšeně vypráví. „Vím, že mě o ruku požádal doma, to pro mě bylo moc důležité. Nechtěla jsem, aby to proběhlo někde jinde. Ne, večeři mi opravdu nepřipravil. Ten večer měl zápas, přišel normálně domů a pak si klekl. Už vám opravdu neřeknu, jestli na pravé či levé koleno, a v ruce měl prstýnek,“ vyprávěla Petra novinářům z webu isport.cz Sport a zářily jí přitom oči štěstím.

Tady to opravdu na velké zápasy nevypadá. Spíš bude Petra brzy vybírat kočárek a jméno pro potomka.