Monika fotila erotické fotky, na Facebooku flirtovala s muži a měla milence. Jenže když došlo na sex s manželem, tak cukla. Petřík ji už prostě nebavil. Odmítala orální sex, některé praktiky musel Petr Kramný hledat jinde. Když chtěl s Monikou spát, tak si mu jeho manželka řekla o 1000 korun. Tohle není ideální manželství.

Petr z toho byl dost frustrovaný a východisko hledal v pornografii. V počítači ho měl podle kriminalistů hodně. Podle znalců v oblasti sexuologie ho fascinoval tvrdý agresivní sex s prvky sadismu a masochismu.

Když Monika zmizela, cítil se Kramný volný. „Najdu si mladší, bezdětnou, budu si prostě užívat,“ to říkal svým kámošům po úmrtí manželky. Žádné truchlení, ale uvažování penisem. To je skutečný Kramný. A tak si našel milenku. A jeho matka Irena byla ráda. Moniku příliš nemilovala.

Nabrnknul si tedy krásnou Šárku. Vypadala podobně jako Monika, ale měla ráda drsný sex. Kramný se jí mohl udělat do úst, což mu Monika nikdy nedovolila.

"Svědčí to o jeho sexuální nezdrženlivosti, o potřebě smazat nějaké vnitřní pocity viny, uvolnit se, vypustit ze sebe nějaké vnitřní napětí. Svědčí to o tom, že vztah k legální partnerce nebyl příliš emocionálně silný. Pokud je člověk emocionálně vázaný k partnerovi, který odejde, většinou dlouho nevyhledává nové sexuální kontakty,“ vysvětlil psycholog Jiří Jelen v rozhovoru pro Blesk.

Nechceme tvrdit, že kdo má rád perverzní sex, je automaticky vrah. To by půlka národa seděla v base. Faktem ale je, že Kramného řečičky o idylickém manželství jsou už nyní passé. Vztah Moniky a Kramného byl hodně špatný. Ta jeho blondýna ho prostě už nechtěla v posteli a Kramného to hrozně moc štvalo.