Vypadá jak neviňátko, který nemyslí na nic jiného než na svou mrtvou rodinu. Jenže jak přijde od soudu zpět do cely, tak je z Petra Kramného erotický démon. Ten si od doby, co zemřela za záhadných okolností jeho žena Monika a dcera Klárka, tak našel v pořadí již třetí přítelkyni

Té vypisuje, co by jí chtěl všechno dělat, kdyby byli spolu o samotě. Všechny opisy dopisů má mít deník Blesk, který informaci o jeho nové lásce, která chodí i na jeho procesy a tyká si s Petrovou maminkou, přinesl.

„Už nikdy neuvidím ten radostný a šťastný výraz ve tváři Moniky a Klárky. Moje holky nemůže nikdy nikdo nahradit,“ tvrdil v první den procesu. Jenže zapomněl hodně brzy. V jeho mysli je nahradila žena, která se i přesto, že s ním nikdy nebyla o samotě, nebojí psát dost intimní věci, za které by se prý nemusel stydět i chlívák markýz de Sade.

Podle všeho by se měla Venduška objevit i zítra na posledním stání u ostravského soudu, kde bude vynesen rozsudek, jestli její milý zabil manželku a dceru či ne. Samozřejmě vás o všem budeme informovat.