Podle nás se ale nemusí bát, ňadra Ornelly Koktové (21) se zatím výrazně nezmenšila. K potěšení všech zmizel tuk na stehnech, zadečku a v okolí bříška. Ornella se štíhlou postavou v červených bikinách pochlubila na Facebooku, když si včera užívala wellness. Syna Quentina měl zřejmě na starost Pepa.

Ornelle mateřství svědčí! Možná už s Pepou zadělávají na další dítě, když jim to rodičovství tak jde. Páreček, který má mezi sebou věkový rozdíl 36 let, se bral letos v lednu. Přísně utajované svatbě přihlíželi všichni novináři. Poslední bývalka Kokty Gábina Partyšová (36) jen nevěřícně zírala na titulky bulvárních serverů.

Bylo by zajímavé, kdyby se tyto dvě dámy potkaly, a není to zas až tak nemožné! Poté, co včera začala Partyšová moderovat bulvární show Prásk (je nám tady z toho smutno, pozn. red.), by se mohly střetnout ve studiu. Nebo by si Gábina uvedla exkluzivní zpověď Josefa Kokty, jak ve Varech došlo k maléru a zbouchnutí Ornelly. Tak uvidíme, zda bude mít Ornella v Prásku stopku, nebo ne! Chichi…