Autorem interiéru je slavný designér Jeff Anders, který mimo jiné pracuje pro rodinu Kardashianových. Obývací zóně dominuje obrovský kamenný krb. Za pozornost stojí také velká pokojová stěna a stylové lustry. Obývák je velký a prostorný, takže si do něj můžete pozvat spoustu přátel. Za zmínku stojí také krásný krb a knihovna. Z obýváku můžete vidět do prvního patra domu.

V jídelním koutku jsou kolem nádherného vintage stolu rozestavěny pohodlné židle a takzvané ušáky. Ke stolu se pohodlně vejde až deset lidí. Velmi zajímavá mohutná svítidla vypadají jako pouliční lampy.

V kuchyni najdeme bílou linku, moderní nerezové spotřebiče, zajímavá svítidla. Za zmínku stojí také zajímavá digestoř. Vše je dřevěné, bílá barva kredence se skvěle hodí ke tmavým židlím. Kuchyně je velká a prostorná.

Ložnice je celá prosvětlená s velkými okny přes celou stěnu a s výhledem na jezero. Součástí hlavní ložnice je i pracovní stůl, křesílko s podnožníkem a lavice. Tady se vám bude krásně relaxovat a budete spát jako Šípková Růženka. Nesmí chybět ani fantasticky pojatá koupelna a relaxační koutek.