„Už odmalička jsem byl hodně vytížený a miloval jsem to, hrál jsem na piano, s otcem golf, tenis, pilně studoval a fotil,“ uvedl Patrick na úvod svého životního příběhu. Jeho nejoblíbenějším pořadem byla reality show America´s Next Topmodel a jeho záliba v make-upu a líčení jen vzrostla, když se nechal zaměstnat jako asistent v prodejně značky MAC.

„Jednou jsem se probudil úplně v depresi, protože jsem na ten den neměl domluvené žádné klienty k líčení a neměl co dělat. Nesnáším, když se nudím,“ vysvětlil youtuber s téměř třemi miliony odběrateli.

„Kolegyně mi řekla, že bych měl natočit YouTube tutorial, jak se nalíčit, ale já jsem si myslel, že by to nikoho nezajímalo.“ Jenže ejhle, ono to někoho zajímalo. V natáčení videí o líčení se zdokonaloval velmi rychle a sám říká, že ho to velmi bavilo a naplňovalo a ostatně dodnes naplňuje.

„Moje kamarádka mě seznámila s youtuberkou z mého okolí. Bylo jí třináct a měla kanál o nehtech a manikúře. V té době měla milion odběratelů a pozvala mě ke spolupráci. Byla úžasná a neuvěřitelně mě inspirovala,“ tvrdí Patrick. Dívenka bohužel zanedlouho zemřela na leukémii.

„Naše společné video bylo to poslední, které na svůj YouTube kanál nahrála. Takže když na něm chtěl milion fanoušků kondolovat její rodině, první, co uviděli, bylo právě naše video.“ Právě od toho okamžiku začali Patrikovi rapidně stoupat odběratelé. Sám je prý velmi emotivní, když si na to vzpomene, a bere to jako dar, který mu jeho kamarádka zanechala.

Patrick se prostřednictvím svého YouTube stal tak populární, že s ním spolupracují všechny možné kosmetické značky, na které si vzpomenete. Dokonce se o spolupráci s ním dost perou. Stejné je to s celebritami. Kdo by se nechtěl nechat nalíčit od slavného make-up guru, že?

Poslední z hvězd, které za ním dorazily, aby je mohl nalíčit, byly například Katy Perry nebo Kim Kardashian. Během jejího líčení použil korektor z řady jejích vlastních produktů. Kim totiž nedávno vydala kolekci korektorů pod vlastní značkou KKW a zákazníci a maskéři jí za něj trhají ruce.

Patrick sám je velmi šťastný, že může někomu předat svoje znalosti a především pak za to, že ho jeho rodina podporuje a je na něj hrdá. Tak vidíte, na první pohled může vypadat jako exot, ale je to exot, který se díky své vášni a píli dostal na úplný vrchol!