Ten ji ale musí milovat, nebo být tak zoufalý, že se ke zlatokopce Lucii vrátil. Nejenže už asi zapomněl na to, jak mu před celým národem nasadila parohy po mistrovství světa v hokeji, kdy si ji Erat po mejdanu odváděl bůhví kam, ale dokonce ještě společnou lásku dává na odiv celému světu. Jenže je spíš všem pro smích, že se ke slavomance tak pokorně vrátil.

Snad všichni máme ještě v živé paměti, kdy chudák Jan Štohanzl ani nevěděl, že už vlastně s Lucií nechodí, která ucítila příležitost u nadrženého milionáře Erata. Ta mu to totiž prý ani neoznámila, že už spolu nejsou, nebo ji to spíš napadlo až při party s hokejkami v Kozičce, kde klofla značně opilého reprezentanta.

Jenže se zdá, že Lucie nenašla lepší štěstí mezi jinými sportovci, tak se připlazila zpět k hráči Slavie a zadařilo se. Naivka Štohy ji vzal nazpět a ještě se s Lucií fotí, aby dokázali, jak moc se milují a že to jen jejich lásku posílilo.

Ale Honzo, pozor, kvapem se blíží další mistrovství a s tím i další zapíječky našich hokejek v centru Prahy, aby se ti Lucie zas náhodou nezapomněla s nějakým „kamarádem“.