Sexuologové tvrdí, že někdy v životě orgasmus předstírá osmdesát procent žen. Můžete s tím, pánové, nesouhlasit, můžete proti tomu protestovat, ale to je taky jediné, co s tím můžete dělat. Ženy pro hraný orgasmus mají hned několik důvodů.

1. Chránit partnerovy city

Je třeba dodat muži pocit, že je skvělý milenec a že vás dokáže uspokojit. Ale zase netřeba řvát jak na lesy, jen co se dotkne vaší ruky. Ať to má nějakou hlavu a patu a štábní kulturu, že jo.

2. Vzrušit ho ještě víc

Pocit, že mu to jde, z něj dělá ještě většího samce a kromě hřebínku mu jistě poroste i úd, což by vám mělo dělat dobře. Možná nakonec nebudete muset nic předstírat!

3. Ukončit trápení

Pokud sex nestojí za nic nebo prostě jen nemáte náladu (PMS, migréna, cokoliv, víme), nejjednodušší cestou, jak zkrátit sex, je dělat, že už je hotovo. Partner se bude domnívat, že má splněno, a v klidu tu zkázu dokončí. Nezapomeňte ho pochválit.

4. Upevnit vztah

Zvlášť na začátku partnerského vztahu je třeba, aby si to všechno sedlo jak prdel na hrnec. A v sexu obzvlášť. Dejte mu pocit, že to na vaší straně funguje. To není lež, to je lifehack. Časem se určitě sladíte, teď potřebujete postavit pevné základy vašeho sexuálního vztahu.

Předstírání orgasmu doporučuje dokonce i sexuální terapeutka Tracey Cox.

„Předstírejte, dokud toho nedosáhnete. Tato teorie stojí na předpokladu, že když se tak chováte, pak se věc stane i vnitřně. A někdy to funguje. Psychologové stejnou techniku používají u pacientů s depresí. Nutí je smát se fyzicky, což uvolňuje hormony v mozku, které pak vyvolávají pocit radosti vnitřně, takže člověk se nejdříve směje na tváři, pak cítí úsměv i uvnitř."