Mladičká a sympatická blondýnka totiž měla na zápase tričko s reklamou na pivo Labatt. Místnímu kameramanovi se to hodilo do krámu, protože to byl zároveň sponzor celého zápasu. A tak se k nadšení diváků objevila Pamela v záběru hned několikrát. Samozřejmě se všem líbila a diváci chtěli o dívce vědět víc.

Zájmu využila značka piva, která začala tehdy krásnou neznámou hledat. A našli ji! Pamele pak nabídli smlouvu a ona se zúčastnila svého prvního, ale zdaleka ne posledního, reklamního focení. A pak to šlo ráz na ráz. Z Pamely se stala modelka a herečka. Zazářila jako C. J. Parker v Pobřežní hlídce. Ta by bez ní nebyla to pravé!

Pamela Anderson (49) zažívala život rockové hvězdy. Večírky, alkohol, drogy, šílení partneři, divoké svatby, ještě divočejší rozvody a následné usmiřování. Platinová kráska si ale vždycky našla čas na charitu. Dlouhá desetiletí je vegetariánka a v kampaních bojuje za práva zvířat. Její fotky pro organizaci PETA „radši nahá, než v kožichu,“ jsou dnes legendární.

Pamela má dva syny a „na stará kolena“ stále fotí kampaně sexy luxusního prádla. Je to prostě devadesátkový sex symbol, na který nelze zapomenout.