Pamatujete si tuhle blonďatou vnadnou krásku za dob své největší slávy, kdy natáčela populární seriál Pobřežní hlídka? V té době ji jako představitelku dokonalé C. J. Parker zbožňovaly miliony mužů a po skončení seriálu tomu nebylo jinak.

Ovšem tahle herečka neměla vždy na růžích ustláno. Rozhodně nepocházela z herecké rodiny.

Její otec pracoval u vysokých pecí a matka byla číšnicí. Málokdo si pamatuje její první velký úspěch. Vlastně to byla naprostá náhoda.

V roce 1989 šla na zápas v americkém fotbalu. Jeden z kameramanů našel její tvář v hledišti a ta se okamžitě ukázala na obří obrazovce. Pamela natolik okouzlila pracovníky jedné firmy, že jí nabídli hrát v reklamě na pivo. A tak začala její kariéra.

Zanedlouho potom se objevila v Playboyi jako dívka měsíce. A pak už šla z role do role. Zahrála si v oblíbeném seriálu Ženatý se závazky a poté přišla vytoužená role v Pobřežní hlídce, která ji katapultovala do hvězdy velkých rozměrů.

Je těžko uvěřit, že už zanedlouho bude téhle sexbombě padesát let. Podívejte se, jak vypadala Pamela (49) v době svých začátků a jak se vypracovala až na vrchol své slávy.