Michal Šeps byl již od začátku konkurzů velmi výraznou postavou. Miloval reggae, hulení, volnomyšlenkářský život a hlavně hudbu. To mu koneckonců zůstalo až doteď.

Na televizních obrazovkách se objevil poprvé v roce 2011, kdy se rozhodl, že zkusí své štěstí v talentové soutěži SuperStar. Svým neotřelým vystupováním si okamžitě získal srdce porotců a diváků. Nutno podotknout, že Michal nebyl kdovíjak vynikající zpěvák, ale jeho charisma mu zaručilo místo ve finálové skupince zpěváků.

Jako jeden z mála po skončení SuperStar nepověsil zpívání na hřebík. V současné době vydává album a zpívá, jak jen může. Ovšem jedna věc se u něj opravdu razantně změnila. A to je jeho vzhled.

Všichni si ho pamatujeme jako hubeného rastamana, který vždy řekl, co si doopravdy myslel. Jenomže takhle Michal už zdaleka nevypadá. Docela hodně přibral, takže už nebudí dojem ztřeštěného klučiny, nýbrž pořádného chlapáka.

Také si nechal narůst bradku a své vysněné dready. Stále zpívá reggae, ale možná vás překvapí, že v češtině. Takových interpretů, jako je Michal, v Česku moc nepotkáte. Tak doufáme, že Michalovi i jeho kapele se bude skvěle dařit.