Pamatujete si na tu slavnou scénu z filmu Total Recall s Arnoldem Schwarzeneggerem, kde byla žena se třemi prsy? Jasmine Tridevil se pokusila proslavit jako první žena se třemi prsy, a dokonce díky tomu chtěla mít svou vlastní reality show na MTV. Teď na ni ale prasklo děsivé tajemství.

Co to je? Žádná tři prsa totiž ve skutečnosti nemá!

Údajně obcházela desítky lékařů, než našla takového, který byl ochoten provést jí plastickou operaci třetího prsu, ale všechno to byl její výmysl a přišlo se na to docela náhodou.

Sever TMZ.com totiž našel její jméno na dokumentu, když ztratila své zavazadlo na letišti ve městě Tampa. Jelikož aerolinky musejí sepsat, co všechno bylo obsahem, objevila se tam i jedna velmi zajímavá věc – „prostetická tři prsa“ v hodnotě 5000 dolarů. Ano, sama oficiálně vlastně přiznala, že její prsa nejsou pravá, ale podobná těm, která používala ta dáma právě ve filmu Total Recall.

Sama tvrdila, že prsa jí stála 20 tisíc dolarů, ale ve skutečnosti si zřejmě pořídila jenom silikonovou náhražku. Jasmine, která se ve skutečnosti jmenuje Alisha Hessler, se brání, že její tři prsa jsou opravdická a vše dokáže v dokumentu, který s ní filmový štáb natáčel.