Pamatujete si ještě na příběh muže, který si chtěl na jedné akci zatančit, ale jiní návštěvníci se mu vysmáli? Celého zahanbeného ho následně vyfotili a snímek vyvěsili na sociální sítě, kde se měl stát terčem dalšího výsměchu.

Internetová komunita to ovšem nenechala jenom tak a především ženy zorganizovaly velkou kampaň, během níž vyjadřovaly neznámému muži svou podporu. Zároveň slíbily, že pokud bude jeho identita odhalena, uspořádají mu velký večírek.

Do veřejné výzvy se zapojily i slavné osobnosti a po tančícím muži pomocí hashtagu #FindDancingMan pátral třeba Pharrell Williams.

A příběh měl skutečně dobrý konec, protože Sean O’Brien, zesměšňovaný muž z fotky, se na Twitteru opravdu přihlásil a všem poděkoval za podporu. Konec to ale tak úplně nebyl. Co bylo totiž muži osazenstvem sociálních sítí slibováno? Ano! Velká party, na níž si bude moci bez ostychu zatančit.

Právě ta se odehrála o posledním víkendu. A můžete si být jisti, že byla velkolepá. Zúčastnilo se jí kolem tisícovky lidí, zdravici poslal zmiňovaný Williams a výtěžek z ní navíc posloužil dobré věci, konkrétně boji proti šikaně, za něhož přišla orodovat sama Monika Lewinská.

O’Brien neskrýval nadšení. „Stalo se něco, o čem se mi nikdy v životě ani nesnilo. Je to úžasné. Hodně mě to sebralo,“ sdělil.

My už dlouho víme, že síla sociálních sítí je opravdu mocná, ale tohle je opravdu neuvěřitelné!