Nikdo tolik snad netoužil po slávě (teda až po Emilu Zajacovi) jako právě sportovec Daniel Holovský, který po skončení soutěže obcházel všemožné party a akce s celebritami s domněnkou, že mu někdo nabídne nějaký kšeft snů.

Jenže se tak nestalo a stejně jako další účastníci, i on upadl v zapomnění a dnes po něm neštěkne ani pes. Nějakou dobu mu to trvalo, než si uvědomil, že z něj celebrita nebude, ale teď vypadá, že se smířil s tím, že není nijak „výjimečný“.

Našel si slušnou holku, což je po Veronice Fasterové zázrak. Ta ukazovala všechno a všude, kde se dalo, dokonce na Dana podala i trestní oznámení za napadení, které nakonec stáhla. Teď ale vypadá, že je šťastný, a čím víc je asi zamilovaný, tak tím víc se nechává tetovat. Je jak chodící omalovánky, ale jeho lásce se to líbí, protože jak je vidno, tak ona taky miluje obrázky po těle.

Teď se snaží věnovat MMA a opět boxu. Tvrdě na sobě začal dřít, omezil večírky a šel zas do sebe. Vypadá rozhodně lépe než v soutěži, kde se z vyrýsovaného kluka stával buclíček.