Legendární trenér Luděk Bukač, šéftrenér Českého hokejového svazu a majitel zlaté placky z Nagana Sláva Lener, ministr školství Marcel Chládek anebo předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval. A do toho starý Palaščák. Tak vypadala sestavička, která se sešla u Jílkové, aby si spolu pokecali na téma „kdo neplatí, nehraje.“

Kdo trochu zná diskuzní pořad Máte slovo, tak věděl, že se zde stejně nic nevyřeší, že si chlapci jen trochu poklábosí a televizní publikum se možná dočká i nějaké ostřejší hádky. To je tak vše.

Podnikatel Palaščák, který přinesl Růžičkovi 500 000 korun a věřil, že jeho netalentovaný synek udělá kariéru ve Slavii, se snažil chovat klidně a bylo na něm vidět, že si dává hlavně pozor, aby ho neoslepily reflektory ve studiu.

Během hodinky sdělil Jílkové, že hokejky jsou dnes drahé, že kdyby nepřinesl 500 000 Kč, tak šel jeho syn do práce, a že nikoho nenařknul, jen zveřejnil video. Když se ho Jílková ptala, proč zrovna před MS, tak uvedl, že kdy jindy…

Zajímavější bylo, co Palaščák ve studiu slyšel. Ministr Chládek mu řekl, že podobné nahrávky se nedávají na youtube.com, ale chodí se na policii.

Ještě více ho uzemnil manažer hokejového Litvínova Robert Kysela. Ten Palaščákovi sdělil, že jeho kluk na vrcholový hokej prostě neměl.

Celou diskuzi s Palaščákem pak uťal Sláva Lener. „Podle mě sem pan Palaščák ani nepatří a já se s ním bavit nebudu,“ uvedl směrem k podnikateli, který si myslel, že za peníze se dá koupit i sportovní kariéra.

Ve skutečnosti je úplně fuk, na co se ptala Michaela Jílková. Zajímavější dotazy Palaščákovi položí kriminálka.