Kateřina Kašparová (46), bývalá reportérka TV Nova, která se proslavila legendární bitkou s tehdejší moderátorkou nováckých zpráv Jitkou Obzinovou (50), sice možná sešla z mysli, ale rozhodně ne z očí.

Dlouholetá bojovnice za práva němých tváří a šéfredaktorka časopisu o zvířátkách Haf a Mňau na sebe v poslední době upozorňuje coby pokerová hráčka.

Svůj „druhý život“ už přetavila v turnajové výhry v souhrnné výši přes čtvrt milionu korun. Ta poslední je stará ani ne 24 hodin.

Moderátorka se v noci na neděli objevila ve výsledkové listině prestižního turnaje Celebrity Poker Tour Speciál v pražském Card Casinu, kde brala za druhé místo z dvou set startujících bezmála padesát tisíc korun.

„Bezva pokerová noc ze soboty na neděli. Oficiálně jsem skončila druhá, ale protože miláček coby hlavní poradce zasáhl do našeho dealu (= domluva), byli jsme vlastně dva první, takže jsme se s Davidem spravedlivě podělili (každý 46 tis. + 1500 pro personál). Prostě cítím se báječně!“ napsala si Kašparová v noci na Facebook a nebylo to rozhodně poprvé.

Asi nejvíc na sebe upozornila v říjnu 2012, kdy se prosadila v České pokerové tour a objevila se ve vysílání České televize na finálovém stole, kde nakonec brala čtyřicet tisíc za osmé místo. Největší „zářez“ si ale připsala o dva měsíce dřív.

Na mezinárodním festivalu v Pardubicích, kterého se účastnilo 915 hráčů, skončila v hlavním turnaji pátá a odvezla si domů 120 tisíc korun! Zajímavé jsou i její postřehy coby bloggerky iDnes.cz, kdy opakovaně bojuje proti škatulkování pokeru mezi hazardní hry.

Pomineme-li našeho šéfredaktora (33), který se hře věnuje coby hráč s profesionální smlouvou, je tak Kašparová co do placených umístění suverénně nejúspěšnější celebritou, která se pokeru věnuje, a to i přesto, že zajímavé „trefy“ už mají za sebouPetr Rychlý (49), Ruda z Ostravy (39), Leoš Mareš (38) nebo modelka Hanka Mašlíková (32), která si rok po Kašparové odvezla ze stejného turnaje osmdesát tisíc.