Justin se nedávno pustil do své sokyně „oživlé Barbie“ Valerie Lukjanové (29) s tím, že má do podoby skutečné panenky opravdu hodně daleko.

Do mladé Moldavanky se obul kvůli tomu, že se pouze jako „pravá od Matella“ obléká. To je ale podle něj málo. Sám na sobě zapracoval přibližně 190 plastickými operacemi, přičemž si několikrát nechal upravit třeba rty, aplikovat botox či dokonce silikonové implantáty do prsou a dokonce i obličeje.

Naposledy šel ale pod kudlu kvůli opravdové zvrhlosti! Nechal si totiž do zad zasadit silikonové implantáty tak, aby připomínaly křídla.

Američan se slovenskými kořeny už díky plastikám utratil v přepočtu přibližně 5 milionů korun a vypadá to, že ještě pořádný ranec přidá. Chce být totiž „dokonalý“. A to i přesto, že si je vědom, jak moc hazarduje se svým zdravím.

„Jsem tak odhodlaný být umělým, že v dosažení mého cíle mě nic nezastaví,“ avizoval před časem.

Podporu nachází především ve svém doktorovi Leifu Rogersovi: „Důvod, proč mě našel, je ten, že jsem ochotný zkusit něco, co nikdo předtím neudělal.“

Implantáty křídel si plastikový úchyl navrhl sám, a to prý proto, aby si byl jist, že mu zajistí skutečnou podobu Kena. Na poslední operaci dokonce přizval televizní štáb, aby vše zdokumentoval. Záběry budou použity v televizní show Botched, kde se o podobné úchylky zajímají a která se trefně překládá jako „Zpackáno“.