Ty pravé vám přináší ryze česká značka EkoMedica Czech, jejíž produkty nakoupíte za super ceny na Prozdravi.cz.

Posilujte obranyschopnost i v jarních měsících

Právě teď můžete mít to nejlepší a nejzdravější z přírody ve formě šťáv, které lidský organismus vstřebává mnohem lépe oproti pevné stravě a které jsou bez přídavku konzervantů a cukru. Vyzkoušejte 100% šťávu z gravioly, která patří mezi tradiční léčivky severoamerických indiánů.

Udržujte svá játra v kondici

Správná detoxikace závisí na normální funkci jater, ke které kromě jiného přispívá ostropestřec mariánský. Šťáva od EkoMedica Czech ze semen ostropestřce mariánského zároveň přispívá k normální hladině cukru v krvi a normální činnosti srdce. Nyní seženete ostropestřec mariánský – šťávu na Prozdravi.cz za super cenu.

Přírodní životabudič s vitamínem C

Rakytník řešetlákový není tak známý jako jeho čínská příbuzná kustovnice, ale co do účinků si s ní v ničem nezadá. Vyzkoušejte 100% šťávu z rakytníku a zbavte se únavy. Rakytník zároveň přispívá k přirozené obranyschopnosti a normálnímu trávení. Prozdravi.cz nyní nabízí šťávu z rakytníku za akční cenu 249 Kč za 500 ml.

Oregano používejte večer i ráno

Zřejmě znáte oregano jen jako bylinku, kterou občas přisypete do omáčky, ale její použití je mnohem širší. Olej z oregana působí jako antioxidant a přispívá kromě jiného k normální funkci střevního traktu a žaludku, doporučuje se také jako doplněk stravy během kojení. Olej z oregana nyní zakoupíte na Prozdravi.cz o 21 % levněji, jen za 259 Kč.

Detoxikací k vysněné figuře

Detoxikace je základem zdravého snižování váhy. Očištěním organismu od nečistot zrychlíte metabolismus a tím nastartujete proces hubnutí. Přírodní antioxidanty jsou tedy nezbytnou součástí každého správně sestaveného redukčního jídelníčku. Vyzkoušejte artyčok, rostlinu ze Středomoří. Šťávu z artyčoku také najdete v nabídce EkoMedica Czech. Nyní koupíte balení 250 ml na Prozdravi.cz jen za 279 Kč a navíc k němu dostanete dalších 250 ml ZDARMA.