Anna Kadeřávková (19) si v roli Roziny Maléřové koleduje o další malér. K tělu si opět pouští homosexuála Oscara. Ten ji v minulosti připravil o panenství a zamilovala se do něj, jenže to bylo v době, kdy ještě o jeho orientaci nic nevěděla. Nakonec z toho bylo zlomené srdce a polštář plný slz.

Vizážista ale pravděpodobně k Rozině nějaký cit chová, a proto má stále chuť trávit s ní čas. Naposledy ji zachránil od agenturní pokuty. Pseudomodelka se totiž po sklence vína nebyla schopna druhý den vyhrabat z postele a dojít na focení.

A jelikož je Rozina děvče křehké, tak ji tenhle čin mladého kudrnáče dostal a nejspíše se v ní probouzejí zpátky její city. Skončí tihle dva znova v posteli? Klidně je to možné. Vytáhlá blondýnka totiž sex neměla právě od slavného Oscarova zářezu a už ji určitě svrbí klín.

Službičku v tomto ohledu už jí nabízel zženštilý spolužák Dominik, ovšem tomu dala košem stejně, jako tak učinila v minulosti. Franta už je fotr od rodiny a na starší chlápky nikdy moc nebyla. Takže pokud si nějakého sexu v Ulici užije, tak to nejspíše zbude na toho ovčáka Oscara…