Vždycky se říkávalo, že žena si většinou vezme za muže kopii svého otce, a v tomto případě se tohle pořekadlo naplnilo tak absurdně, že se tomu věří jen stěží.

Lleahan Perry (21), mladá Britka žijící momentálně ve Francii, už jako malá věděla, že s jejím otcem Stephenem (45) není úplně všechno v pořádku. Rád se převlékal do ženských šatů, a když jí bylo patnáct, oznámil jí, že se cítí být více ženou a hodlá podstoupit operaci změny pohlaví.

Bývalý mariňák se dost obával reakce své rodiny a hlavně své dcery, ale Lleahan tátu plně podporovala, a tak v roce 2011 se ze Stephena stala Helen a začala žít naplno svůj další život jako žena.

V té době se Lleahan seznámila přes své přátele s Christopherem Parentem (22), mladíkem, s nímž to byla láska na první pohled a chystala se svatba. Jaké velké muselo být překvapení Lleahan, když jí její snoubenec Christopher sdělil, že by zbytek života chtěl prožít jako žena, to netušíme, ale Lleahan se s tím evidentně srovnala velmi rychle a svého snoubence a nakonec i manžela podpořila stejně jako tehdy svého otce.

Čili nyní dva nejdůležitější muži jejího života jsou vlastně dvě ženy.

Lleahan a Christopher se spolu dohodli, že ještě před jeho operací budou mít svatbu a Lleahan se dočká i potomka, neboť s Chrisem otěhotněla. Jejich sexuální život podle ní neutrpěl vůbec, protože sama je bisexuální a nemá problém mít fyzický vztah s mužem i s ženou.

A pochvaluje si, jak si její otec rozumí s jejím mužem. Vlastně jak si její máma Helen rozumí s její manželkou ChiChi.