Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Kate Middleton

Ostuda pro Francouze! Čeští hokejisté jim do branky nasázeli ŠEST PUKŮ, oni nám žádný!

Češi rozdrtili Francii.
Zdroj: reprofoto ČT sport
Čeští hokejisté opět ukázali jasnou převahu a v zápase proti Francii se na Mistrovství světa v hokeji, které se letos odehrává v Dánsku, ani jednou nezaváhali. Zápas skončil 6:0 pro český národní tým. Země galského kohouta odchází zahanbena, české hokejisty čeká ještě střet s Rakouskem a pak semifinále.

Češi už ve čtvrté minutě nedělního zápasu s Francií předvedli, kdo bude udávat tempo. Pastrňák za asistence Krejčího střelil branku, v osmé minutě další, tentokrát za pomoci Jaškina.

O třetí puk ve francouzské brance se postaral Jaškin, o čtvrtý a pátý Horák. Převaha českého týmu byla zkrátka patrná ve všech ohledech, Francouzi neměli šanci. Dokonce museli vystřídat brankáře, jinak by dopadli ještě hůř.

Zápas nakonec skončil 6:0 pro český národní tým.

Semifinále tak mají Češi jisté. Pondělní střet s Rakouskem už bude dle předpokladů pouhou formalitou, stejně jako ten dnešní s Francií.