Yasmin trpí alopecií, takže jí padají vlasy a maskuje se parukami. Dříve se za to styděla a to, že ji někdo uvidí bez paruky, byla její fobie. Když je žena plešatá, každý se na ni dívá skrz prsty a z toho měla trenérka strach.

Yasmin se ale rozhodla svému osudu postavit čelem. Za svoji pleš už se nestydí a nyní zveřejnila fotografii s holou hlavou. „Díky selfie jsem se konečně přestala stydět za to, že jsem plešatá. Už mě nebaví se pořád maskovat,“ řekla sympatická žena.

Tím, že fotografii zveřejnila, chce pomoct ostatním ženám v boji s touto nemocí. Nemusí se přece stydět za to, že nemají vlasy, protože každá žena je krásná. Dodává jim tak odvahu, aby se nebály světu ukázat svou pravou tvář.

Alopecii jí lékaři zjistili před deseti lety. „Když jsem přišla o vlasy, bylo to strašné. Byla jsem zničená. Když jsou staří muži plešatí, tak je to normální, jenže když jsem já, tak ne,“ řekla Yasmin, která se nemohla dlouho smířit s tím, že takhle bude vypadat do konce života.

Teď je ráda, že se konečně nemusí maskovat. Cítí se ve své kůži a má se ráda taková, jaká je. Plešatá hlava k ní prostě patří. Na internetu ji všichni podpořili a mladou ženu obdivují. „Díky onemocnění si mnohem víc vážím života, lidí a věcí. Jsem lepší člověk,“ dodala.