Komando Šti-Koktů

Slavilo se výročí TGI Friday’s a tam jsme nemohly chybět. Po dlouhé době, a možná i snad úplně poprvé, jsme si veřejně vyšly ve třech – máma, Charly a já. Jasně, měly jsme tam být už na sedmou, ale jelikož se Charlotte líčí vždycky „pět“ hodin, jako kdyby šla na předávání Oscarů… jaksi jsme se zdržely. Dobře, přiznávám, bylo to taky trošku kvůli mně, na poslední chvíli jsem si řekla, že půjdu za slušňačku a vezmu si top bez výstřihu. Jakmile jsme dorazily, tak party teprve mohla začít. Nejvíc mě ovšem bavila barmanská ohnivá show, kdy ve vteřině okolí „vonělo“ jako návštěva krematoria anebo hřbitova na Dušičky. Potom jedné holce málem chytla hlava a to jsme šly s Charly už do kolen… víte, snad nejzábavnější část večera jsme pak strávily s Charlotte u ní v posteli… a na to se koukněte v mém videu. Jo, chovám se tam jako pubertální idiot bez mozku. NO A CO?! Je to prča!

Miss Terezín?

Znáte tu Miss plachtivá ouška? Dobře… nikdo z nás nezná jméno té poslední Miss… ale je to bruneta a podle všeho na internetu píšou, že se jmenuje Švantnerová. O co ale teď konkrétně jde? Milá slečna vystavila na svůj Facebook fotku těla, na které je hrdá a asi tím chce motivovat i další ženy. V momentě, kdy jsem viděla onu fotku, udělalo se mi zle. „Kosti jsou pro psy, ne však pro muže!“ říká Jan Saudek. A já musím souhlasit. Líbí se mi fit štíhlé postavy, ale co je moc, to je moc. Všude na světě běží kampaně proti anorexii nebo bulimii a pak si sluníčkářky typu holky z Miss tohle postnou na sociální sítě. Být mužem a do postele mi takové stvoření vlézt, dostanu husí kůži a uteču daleko za hory. Nikol, trošku se najez a nech si přišít uši k hlavě. Pak si tě třeba už někdo zapamatuje.

Karel na procházce

Všichni víme diagnózu Karla Gotta. O to víc nás všechny potěší fakt, že byl už spatřen venku na procházce se svojí rodinou. Někteří opravdu spekulují o tom, zda přijde na Slavíka. To z mého pohledu není zas až tak důležité. Hlavní je to, že je doma a našel sílu na to vyjít ven mezi ty hyeny paparazzi. Lidé mimo showbusiness si to neumějí představit, ale když vás někdo sleduje autem a nebo stanuje před vaším domovem, je to psychická zátěž jako bejk. Sama to moc dobře znám. A proto obdivuji Karla za to, že se tomu tlaku kolem postavil i v těžkých chvílích čelem. To si pak člověk říká, jak se ty noviny s titulem vyprodají a člověk z toho nemá ani korunu. Držíme pěsti…

Tak zase příště… pusu,

Ornella