Naše „Charlieee“

Jistě všichni znáte moji sestru Charlotte. Nedávno jsem s ní měla debatu o tom, jak se cítí na své cestě hubnutím s cílem mít v létě postavičku jako lusk. Nejdříve mi popisovala tu šílenou změnu a šok, který nastal na začátku diety, následoval stav rudých tváří v tělocvičnách (ten trvá stále), který také nebyl a není bůhvíjak příjemný. Teď už se ale její mysl přeformovala k tomu, že se dokonce těší například na „Hot Jogu“, při které to z ní stříká všemi směry… Hahahaha. Škoda jen, že se to nemůže natočit, protože by se to stalo stejným hitem jako tenkrát ten kluk s tím zlatým řetízkem a hrníčky. Nicméně mi jen pro vás, čtenáře, poslala jednu „hot“ fotku, kterými je ostatně proslulá. Tak držme jí palce! A pro ty, kteří si myslí, že je týrána hlady, tak je tomu naopak. Pravidelná strava milionkrát denně, tělocvičny a estetická podpora na klinice k tomu. Good luck, Charly!

Charlotte, posílám čtenářům eXtra.cz pozdrav.

Co si myslím o Andree Verešové

To, že je Andrea Verešová nafoukaná, narcistická, sebestředná paní (35), už všichni víme nějaký ten pátek… Protože těch křížků na krku už má taky k těm čtyřiceti. Ale co hůř, tato „právnička“ a „čestná absolventka“ z Plzně se do toho pěkně obula. Kde? Celá zelená vzteky ve Špindlu z toho, že její děti mají jarní prázdniny a ona nemůže být na Plese v Opeře, dumala a dumala ve své leopardí kombinéze v šesti stupních nad nulou, až přišla na to, jak to všem „NANDÁ“. To však ještě netušila, jaká společensky nepřípustná sebevražda to bude. Raději budu citovat: „Myslím, že jsem svojí neúčastí o nic nepřišla. Ráda jsem dala šanci a prostor vyniknout i jiným děvčatům. Já už jsem se tolikrát stala královnou plesu, že mi to rozhodně nechybí, a skutečně si nemám co dokazovat… Simonu mám ráda, je to krásná žena a v šatech od Pištějové nepochybně vypadá krásně a je zaslouženou královnou plesu. Těší mě, že jsem se stala pro jiné inspirací a opakují po mně. To je pro mě největší vítězství a zadostiučinění.“ Takže asi tak. Paní Volopichová, už nás ušetřete své bezedné nabubřelosti, protože je to nejen k smíchu, ale hlavně HLOUPOST k pláči. Moc se těším, až přijde den, kdy si to spolu „rozdáme“ na jednom poli.

Andrea si myslí, že svoji roli princezny dobrovolně přenechala Simoně Krainové. 

Miss MINULOST

Nikol Švantnerová, dnes už skoro zapomenutá Miss, si asi začíná uvědomovat, že její „vláda“ pomalu, ale jistě končí. A tak už svůj nezajímavý mediální obraz přestala hrát „na tu, co furt mele o rozchodech s no name fotbalistou“, a vzala na ples do Brna svoji mamku (což není taky dlouhodobě zajímavé). Ta vskutku vypadá docela svěže, protože to ještě nebylo tenkrát v „módě“, mít dítě v padesáti… Bože, jak já se už těším, jak ve čtyřiceti nebudu vysátá jako ty postarší matky, konec posraným plenkám a nočnímu vstávání. Jen ať si to užijou. Zatímco my, mladé matky už budeme mít na starosti jen péči o soběstačné děti a údržbu sebe samých. Ale zpět k Nikol, šaty měla nápadité, až jich bylo trochu do nějakého Brna škoda. Nikol, buď začneš měnit radikálně svoji image, nebo o tobě, stejně jako o té před tebou a těch ze SuperStar nikdo vědět nebude. Jo, už tu máme Táňu K. (28), co si hraje na matku Terezu. Tahle postavička je už obsazená.

Nikol je známá neznámá.

Přeji Vám krásný zbytek dne. Pusu, Ornella!